+90534 061 9214 info@hunersam.com.tr Diyarbakır, Türkiye

Web Tasarımı

Web siteniz dünyaya açılan kapınızdır. Web siteniz, şirketinizin büyümesini sağlayan, ürünlerinizin satışını artıran, isminizin, markanızın bilinirliğini artıracak, reklam, iletişim ve halkla ilişkiler gibi bir çok alanda alanda maliyetlerinizi düşüren etkili bir tanıtım aracıdır. Bizler, web sitesi tasarımı çalışmanızı yaparken, firmanızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışırız. Faaliyet konunuzla ilgili sizleri dinler ve size en uygun olan web sitesi tasarımı konusunda sizleri bilgilendiririz. Aldığımız bilgiler ışığında size uygun bir tasarım belirler, bunu onayınıza sunarız.

Mobil Uyumlu

Hunersam, işletmenizin internet sitesini bütün mobil ve masaüstü cihazlardan mükemmel görünecek şekilde mobil uyumlu olarak hazırlar. Web sayfanızın tasarımını yaparken önemli ve müşterileriniz mobilken erişmesi gereken bilgileri mobil görünümünde tekrar düzenler. İnternet siteniz cep telefonundan, tableten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir. Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede bulsun.

Arama Motorlarına Uyumlu

Hunersam işletmenizin internet sitesini Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterlere dikkat ederek hazırlar ve gelişmiş seo teknikleri işletmenizin Google’da bulunmasını ve üst sırada çıkmasını kolaylaştırır.

Grafik Tasarımı

Logo Tasarımı

İster yeni markanız için logo tasarımı yaptırın. İsterseniz mevcut markanızın logo tasarımını değiştirin. Hunersam’ın yaratıcı ekibi, yeni logonuzu oluşturmaya hazır.

Kurumsal Kimlik

Logodan başlayarak kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, kalem, bloknot, etiket tasarımları, hatta markanıza özel kahve fincanları ya da ürün ambalajları…
İşletmeniz için gereken tüm pazarlama materyallerinin tek ihtiyacı, belki de kurumsal kimliğiniz için yeni ve yaratıcı bir başlangıç yapmakta. Firmanıza özel kurumsal kimlik paketi, Hunersam’da!

Broşür Tasarımı

Baskılı projenizi ulaşmak istediğiniz hedef kitlenize göre konumlandırır ve yaratıcı fikirlerimizle bu stratejimizi destekleriz. İmaj, lansman ya da satışa yönelik farklı konseptlerle markanızı ya da işletmenizi en iyi şekilde anlatır, kağıt da dökeriz.
Dilerseniz, baskı süreçlerini de üstlenir ve size anahtar teslim hizmet sunarız.

Müşteri İstatistikleri

Her 100 müşteriden 95 tanesi başarılı ve iyi olduğumuz için hizmetlerimizden çok memnun.

SİZDE ULAŞIN BİZE

1%


✮✰✰✰✰

Normal

4%


✮✮✮✰✰

İyi

95%


✭✭✭✭✭

Çok İyi

Müşteri Yorumları