+90534 061 9214 info@hunersam.com.tr Diyarbakır, Türkiye

Google Reklamları

İlk önce siz ve rakipleriniz tanınır, doğru kampanya ve doğru hedeflemeler buna göre oluşturulur. Hedeflerinize kısa bir sürede ulaşabilmeniz için, markanızın dijital medyada varlığı detaylıca analiz edilip buna uygun optimizasyonlar gerçekleştirilir. Ayrıca aynı pazarda bulunan rakipleriniz ve ilgili kelime analizleri, Ahrefs, Semruh, Google Trends ve Anahtar Kelime Planlayıcı gibi toollar kullanılarak yapılır, bu bilgiler ışığında kampanyalarınız oluşturulur.

Youtube Reklamları

Türkiye’de 32 milyon kişi ayda en az 1 kez video izliyor. Youtube, sizi nüfusun %36’nı ile iletişime geçirdiği gibi müzik dinleyen kitlenin ise %95’i ile iletişime geçmenize imkan sağlıyor. Verilere göre Türkiye’nin en büyük TV Kanalı ise yine Youtube... Youtube günümüzde sanatçıların ve müzik severlerin vazgeçilmezi oldu. Şarkılar youtube’da patlarsa tuttu diyebilecek durumdayız. O yüzden sanatçılar da artık albüm lansmanları için youtube reklamlarını tercih ediyor.  Youtube’da popülerliğinizi arttırmak mı istiyorsunuz? Youtube videolarınıza Google Ads reklamları yaparak milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. Hem de sadece izlendiğinizde para ödeyerek...  (Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen form gönderiniz.)

Youtube Reklamları İkiye Ayrılmaktadır.
1)Yayın İçi Reklam
2)Arama Ağı Reklamı

Yayıniçi Reklamlar’da Video 30 sn ve daha fazla izlenirse para ödersiniz. Arama Ağı Reklamlarında ise sadece klibinize tıklantığında ödeme yaparsınız. İşlem Gerçekleştiğinde Videonuz bir kez izlenmiş olur... İki farklı reklam modeli vardır. güncel fiyatlar için bizi arayarak veya form göndererek bilgi alabilirsiniz. Hunersam olarak Müşterilerimize en iyi fiyat Garantisi veriyoruz. Size ileteceğimiz reklam raporları sayesinde; hayran kitlenizin yaş ortalaması ve cinsiyet gibi demografik bilgilerine de ulaşmış olacaksınız.

İnstagram Reklamları

İnsanların sosyal medyayı en çok kullanım nedenleri arasında gündemi takip etmek ve arkadaşlarıyla iletişim halinde kalmak ilk sırada yer alıyor. Boş zamanlarını geçirmek ise en geçerli üçüncü nedenleri arasında yer alıyor. Bu durumdada instagram reklamlarının önemi giderek artıyor. Sizde instagram reklamlarını kullanarak müşterilerinizle takipte kalın. İnstagram Kullanıcıları Her dakika 3.600 fotoğraf paylaşıyorlar Her 3 fotoğraftan 1’i Selfie! Hergün 45 Milyon fotoğraf yüklüyorlar. Video özelliği açıklandıktan sonra 24 saat içinde yüklenen video sayısı 5 Milyon!

Facebook Reklamları

İnsanların sosyal medyayı en çok kullanım nedenleri arasında gündemi takip etmek ve arkadaşlarıyla iletişim halinde kalmak ilk sırada yer alıyor. Boş zamanlarını geçirmek ise en geçerli üçüncü nedenleri arasında yer alıyor. Bu durumdada facebook reklamlarının önemi giderek artıyor. Sizde facebook reklamlarını kullanarak müşterilerinizle ve kitlenizle takipte kalın.

ETKİLİ Yöntemlerle Çalışma Sürecimiz

1

01. Reklam Araştırması

2

02. Anahtar Kelime Bulma

3

03. Optimizasyon

4

04. Raporlama

Müşteri Yorumları