+90534 061 9214 info@hunersam.com.tr Diyarbakır, Türkiye

Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Stüdyo

Hunersam tüm bestelerinizi kaliteli bir şekilde aranje ediyor, her tarz da müzik eserlerinizi notaya alıyor ve enstrümanlarını ileri düzeyde çalan müzisyenlere icra ettiriyor, geniş sampler arşivimizi kullanarak parçalarınızın altyapılarını hazırlar. Reklam jingle’ları besteler, notaya alıp kaydeder. Gerekirse bunların profesyonel seslendirmenler, ve şarkıcılar tarafından seslendirimesini sağlar. Film müzikleri, tiyatro müzikleri, belgesel müzikleri, hazırlar. Mixing, Editing, Mastering işlemlerini gerçekleştirip çoğaltımdan önceki son haline getirir.

Klip Çekimi

Video klipler sayesinde sanatçıların takipçi kitlesi artmakta ve daha fazla tanınma fırsatları olmaktadır.Geniş kitlelerce sosyal medya ağları uzerinden yayınlanan klipler sayesinde üretilen ve emek verilen çalışmalarınız takipçileriniz ile bağlarınızı güçlendirmektedir.Ses ve görüntünün etkin bir şekilde birbirini tamamlaması hizmetinizi etkin bir hale getirmektedir. Profesyonel ekibimiz ve modern teknolojik ekipmanlarla her türlü klibin , dış mekan ya da stüdyo ortamında bluebox veya greenbox, gerek dekor hazırlatarak çekimini gerçekleştirmekteyiz.

Fotoğraf Çekimi

Sizi, bu hayalinizi Türkiye’nin önde gelen moda ve portre fotoğrafçıları ile gerçeğe dönüştürürken, kendinizi özel hissedeceğiniz, eğleneceğiniz ve sonunda da birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacağınız bir kişisel fotoğraf çekimine davet ediyoruz. “Ben nasıl yapacağım, poz veremem, rahat olamam, beceremem” gibi soru ve düşünceleri aklınızdan silin! Bugüne kadar yüzlerce fotomodel, oyuncu ve özel çekim yaptıran insanlarla çalışmış ekibimizin tecrübeleri ve yönlendirmeleri ile en fazla 15 dakikada çekime ısınacak, rahatlıkla poz verecek ve kendinizi fotoğrafın keyfine bırakacaksınız.

Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmleri; sosyal medya hesaplarının fazlasıyla aktif olduğu bu günlerde, markanıza, firmanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak, reklamınızı yapmak ve en önemlisi tanınırlığınızı artırmak için en ideal ve en ekonomik yöntem olarak öne çıkıyor. Kurumsal tanıtım videoları, günümüzde, yüksek prodüksiyon maliyetleri kalabalık ekip ve fazla ekipman gerektirmeden ortaya çıkarılabiliyor. Biz, Hunersam ekibi olarak, işletmeniz, şirketiniz veyahut markanız için, kurumsal tanıtım filmi hizmeti veriyoruz.

Kısa Film

Kısa filmler bir duygu, düşüncenin kısa bir zaman dilimine indirgenmesidir.Yani kısa bir süre içinde çok şey anlatabilmektir.Buda gerçeğin içerisinde soyut ve düşündürücü bir üretkenlik gerektirmektedir.Kısa filmler farklı türlere ayrılır.İstediğiniz türde ve içerikte kısa filmlerinizi üreten ve hizmete sunan ekibimizle soyut dünyanızı gerçekliğe indirgeme fırsatını bulacaksınız. Kısa filmlerde karakterler, aksesuar, dekor ,mizansen hizmetleride verilmektedir

İntro

İnsanlar üzerinde güzel bir etki bırakmak için uzun metinler kullanmak yerine videoların görsel etkileme ve hatırda kalıcı etkisini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu alanda intro yapımı konusunda uzman olan ekibimizden faydalanabilirsiniz.

Animasyon

İnternet kullanıcılarının sayısı her geçen gün arttıkça, video içeriklere duyulan ihtiyaç da giderek artıyor. Videoların metinlere oranla daha anlaşılabilir, akılda kalıcı ve etkileyici olması markaları iletişim stratejilerinde video kullanmaya yönlendiriyor. Bu durum eğlenceli ve dinamik animasyon videolara olan ihtiyaçı artırıyor.

Belgesel

Bilimin gereği olan “belgeleme”, sanatın gereği olan “estetik” ve filmin gereği olan “kurgu” belgesel filmin bir araya getirip bütünleştirdiği unsurlardır.Belgesel filmler sayesinde bir konu hakkında bilgi sahibi olabilme fırsatımız olur.Belgesel filmin türüne göre içerik oluşturulur ve içerik üzerinden çekim takvimi, uygun bir bütçe oluşturulur.

Müşteri Yorumları